Random story - pro holky! ;D

2. srpna 2013 v 23:11 | Velerina |  Vel-chan povídky
To víte... ten moment, když vás totálně ovládne písnička "Satisfaction"... to jste pak jako: "A sakra, mám pocit, že se na mě valí všechny nápady světa..." Ne? Nikdy jste to nezažili? No tak se aspoň pobavte mým pokusem o random story :D


Vykračovala jsem si po ulici, šťastná, že mi konečně skončily... no, holky, vy víte co. ;) Byla jsem totálně happy, sluchátka přímo vražená do uší a hudba na plné pecky. A kašlala jsem na všechny, kterým se můj zpěv nelíbil! Dneska byl můj den. Cítila jsem se jako znovuzrozená - akorát jsem, narozdíl od mého prvního narození - nebyla od krve. A nesmrděla jsem. Ba naopak, voněla jsem! No, takže dále v příběhu. Šla jsem si po ulici, když vtom jsem uslyšela psí štěkot. Otočila jsem se a zjistila jsem, že za mnou běží jakýsi obrovskej pes. Vyjekla jsem a rozběhla jsem se, vyděšená, že mě ten pes dohoní a - kdoví, co se mnou udělá. No fuj! Jak jsi na to teď mohl jenom pomyslet?! Zvrhlíku... No, běžela jsem ulicí, zdrhajíc před tím šíleným psem. Musím uznat, vypadal děsivě, hlavně s těma ušima, co se mu houpaly kolem hlavy. Zahnula jsem do uličky, avšak jedinej úkryt pro mě, kterej jse našla, byl smradlavej kontejner. Rychle jsem do něj skočila, ale bylo pozdě, když jsem si všimla hlasu kluka: "Chucku, tady jsi! Hoooodnej pejsek. Moc hodnej!" Otevřela jsem kontejner, a zjistila jsem, že toho psa prostě volal jeho páníček. A navíc to byl můj idol! Oh bože, já tak milovala jeho vlasy... ale teď zpět k tématu. Myslela jsem si, že nemůže být nic horšího. Whoops, to jsem zakřikla. Ihned si mě všimla, přišel ke mě a řekl: "Neruším tě?" A já kráva mu jako blbá odpověděla "Ne.", čímž jsem ho totálně rozesmála. Nejen, že jsem měla banán na hlavě a tričko od jakéhosi kečupu, ale právě jsem si všimla, že mi z trička leze podprsenka! Oh bože, co se mi může ještě stát?! Whoops... ani jsem si toho nevšimla, a tu větu jsem vyslovila. Leknutím jsem si zacpala pusu. Chlapec se rozesmál ještě víc.
"Jsi vtipná. Ale hádám, že pro tebe bude trapas jít domů sama... smím tě doprovodit?" zeptal se a nabídl mi ruku. Já se chytila a spolu jsme došli k mému domu. U něj jsme si vyměnili kontakty... nehledě na to, že jsem několikrát šlápla do psího výkalu.

Ano, vím, je to strašný. Ale je to poprvé, co se pokouším o něco takovýho :D Mějte respekt. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | 10. listopadu 2013 v 19:58 | Reagovat

Supr ^_^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama