Moonlight dance ~ kapitola 6.

12. února 2014 v 12:59 | Velerina |  ○ Moonlight dance - Salsa
Okay, je tu další kapitola Moonlight dance~! :3 Pardon za zpoždění.


Byla tma, my seděli na zemi a dívali se na obrazovku. Tedy kromě mne. Nemohla jsem se soustředit, můj náhrdelník byl najednou ohromně těžký a zdálo se mi, že je Tachi-kun moc blízko mě. Ne. Nezdálo se mi to, mezi námi byla mezera asi pouze třicet centimetrů. Chtěla jsem se podívat na Daniela, ale jakmile ho můj pohled zasáhl, dělal, jakože se dívá na film. Najednou mě však Tachi-kun chytil za ruku. Lekla jsem se a podívala jsem se na něj. Srdce mi bilo na poplach, ale ne ze vzrušení, ale z paniky. Tachimaku se mi díval do očí, najednou je zavřel a začal se přibližovat. Nechtěla jsem ho políbit! Vždyť... já ho nemiluju! Začala jsem se dívat okolo, hledala jsem záchranu všude možně, až jsem dostala nápad. Odstrčila jsem ho a postavila jsem se.
"Kam jdeš?" zeptala se Kolly.
"N-Na záchod," vykoktala jsem a celá rudá jsem se rozběhla ke koupelně. Rychle jsem za sebou zavřela dveře a zamkla je. Poté jsem popošla k zrcadlu a namočila jsem si obličej ledovou vodou. Za dveřmi se v tu ránu ozvalo klepání. Zhrozila jsem se, že je to Tachimaku, ulevila jsem si ale, když jsem zaslechla Danielův hlas.
"Hito, jsi v pohodě?" ptal se ustaraně.
"J-Jo, neboj, jenom jsem potřebovala na záchod," odpověděla jsem se co nejvíc vesele jak to šlo, ikdyž mi moc do smíchu nebylo. Nechápu to! Ještě před pár měsíci byl Tachi můj idol a teď, když ho už nemiluju, mě začne nabalovat!
"Vážně?" zvážněl Dan. Zřejmě mu něco došlo a tak zašeptal ke dveřím: "Hitomi, nezapomeň, že jsem tvůj anděl. Dokážu cítit tvoje pocity skrz náramek. Právě teď jsi vyplašená..." Zřejmě chtěl pokračovat, já ale s úsměvem vyšla ze dveří a prohodila: "Ale já se vážně cítím skvěle!" Daniel na mě chvíli zíral, pak si ale povzdechl.
"Nu což... Proberu to s tebou někdy jindy," nevzdával to, otočil se a spěchal za ostatními. Po chvíli jsem se přidala i já.
"Hito?" ozvala se Kayla a chytila mě za ruku. "Potřebuji s tebou mluvit," řekla a už mě táhla pryč. Pomyslela jsem si, že se snad na ten film nedodívám. Došly jsme do kuchyně a tam se Kayla opřela o zeď. "Ten tvůj kamarád... jmenuje se Daniel, že jo?"
Polkla jsem. "No, ano, proč se ptáš?"
"On je strašně krásnej! Má holku?" Otráveně jsem se na ni dívala. Ještě ho tu bude nabalovat! Ale proč tak žárlím? "Tak má?" naléhala.
"N-No... promiň, ale... Jo, má." Nemohla jsem uvěřit tomu, že jsem takhle lhala. Ale měla jsem pocit, že dělám něco dobrého. Můj náhrdelník se mnou ale asi moc nesouhlasil.
* * *

Film skončil a my všichni seděli na gauči a dojídali zbytky brambůrek. Vtom se ale Tachimaku se zvedl a odešel na balkón, prý že se chce "provětrat". Jakmile ale otevřel dveře, kývl na mě, vešel na balkón a zavřel za sebou.
"Hitomi, myslím, že ti něco chce," ušklíbla se na mě Meg. Pohlédla jsem na Daniela, ten ale pouze seděl na gauči se vzkříženýma rukama a pohodovým výrazem na tváři. Třeba si chce jenom popovídat? Pomyslela jsem si, hned jsem ten nápad ale setřásla. Zůstala bych v obýváku, kdyby mě holkz nevystrčily na balkón. Za to se jim pomstím! Připravovala jsem se bušit na dveře, kdyby mě Tachi nechytil za ruku a neodtáhl mne.
"Víš, Hitomi... Předtím jsem si tě moc nevšímal, to je pravda, ale... najednou, před měsícem, jako kdyby do mě zasáhl blesk. Stal jsem se tebou posedlým... A taky vím, že se ti líbím. Nechtěla bys se mnou... chodit?" Jeho otázka mě zaskočila. V tu chvíli jsem pocítila nechutenství, smutek a závratě najednou. Ne, nechtěla bych s tebou chodit. Jenže ještě mít tu odvahu to říct. Stála jsem tam jako tvrdý Y, nebyla jsem schopná jakéhokoli pohybu.
"Vím, že jsi zaskočená," pokračoval dále, "ale neboj. Udělám pro tebe cokoliv!" Sklonila jsem hlavu. Nemohla jsem to prostě říct! Ach Bože, někdy je ta moje dobrosrdečnost opravdu k ničemu. Pak se ale stalo něco, co mě opravdu šokovalo. Přitáhl si mě k sobě - a políbil mě! Chtěla jsem se odtáhnout, ale každičký sval na mém tělě byl stuhnutý. Spatřila jsem, jak se Daniel proboural na balkón - a uviděl nás. Pocítila jsem obrovské zklamání a smutek. Pohled na zaskočeného Dana mi rval srdce a po mých tvářích se začaly linout slzy. Jakmile si toho Daniel všiml, pochopil to. Pochopil, že já to nechci... že mě Tachi nutí. A v té chvíli... jsem uslyšela ránu. Strnule jsem stála a zírala na Tachimaku na zemi. Daniel mu dal asi hodně drsnou ránu, protože měl na tváři rudou šmouhu.
"D-Danieli..."
"Hitomi, jsi v pořádku?" přišel blíž ke mně a setřel mi slzy z očí Daniel. Holky překvapeně zíraly na scénku odehrávající se před nimi.
"Co to děláš?! Hitomi je moje holka!" křičel Tachi, pak si ale všiml mých rudých očí od breku. "Hitomi? Co se stalo?" V ten moment to všechno ze mě najednou vypadlo. Ani jsem nevnímala, co jsem říkala. "Tachimaku, promiň, ale já k tobě nic necítím. Již ne. Našla jsem někoho... jiného." Ucítila jsem jak sebou Daniel trhl a zároveň mi v břiše tancovali motýli.
"P-Pojď," vykoktal ze sebe Dan, chytil mě za ruku a táhl mě pryč. "Je mi líto, ale už musíme." Hodil pohled na hodiny. Za patnáct minut půlnoc! Stane se zase andělem! Chňapla jsem svoje oblečení. "Uvidíme se na Silvestra holky, ok?"
"Ok..." odkývla zaraženě Meg a já s Danielem vyběhla z domu.

* * *

Šli jsme po ulici, nikdo ani necekl.
"Jsi už.. v poho?" zeptal se Daniel. Přikývla jsem. "Nerozbrečíš se mi tu, že ne?"
"Ne, neboj," odpověděla jsem a opět následovala chvíle ticha. Pak mě ale Daniel překvapil. Pocítila jsem teplo jeho kůže a jeho ruce mi objímaly pas. Mačkal mě ve svém ustaraném objetí a dýchal mi do vlasů. "Hitomi.. Příště, až se něco stane, tak mi řekni, jo?" řekl a já přikývla. Byla jsem v tranzu z jeho vůně a navíc jsem si všimla, že na zem vedle nás dopadla první vločka. Zvedla jsem ruce.. a objetí opětovala. Zabořila jsem se do jeho hrudi a zase naslouchala jeho srdci. Ve chvíli se na jeho zádech objevila křídla.. a oba dva nás schovala.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ooomarie ♥ Ooomarie ♥ | Web | 23. dubna 2014 v 18:27 | Reagovat

Je překrásná ♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama