Leden 2015

Děsivá hudba... tohle je až moc o.O

27. ledna 2015 v 17:16 | Velerina |  Others
Dobře, dobře. Jistě jste se už dostali k děsivým povídkám, filmům - ty dokonce dostaly svůj vlastní žánr, horor - a kdo ví ještě k čemu.
A pokud jste fanoušci stejného stylu, jako já, pak jste se jistě dostali i k určitému typu hudby...
A počkat, vlastně nejen mého stylu. Dokonce i Beatles vydali jednu... dost divnou píseň.
Nechápete, o čem tu mluvím?
Tak si poslechněte toto.
A chci po vás, ať si pořádně všímáte textu. Ať už je píseň divnější, nezastavujte ji... a počkejte si.
Jop, je to KoRn... kapela, která se mi líbí čím dál víc. A pak jsem narazila na tuhle píseň. Poslouchám ji celý den a musím uznat, že je to poprvé, co jsem se třásla u písničky. Je to tak... není to děsivé. Je to smutné a strašné.
Jonathan se zhroutil při nahrávání. V písničce, někde kousek za polovinou, přestal zpívat, ale spíš řvát a brečet. A hádejte co? Ta píseň je o tom, jak ho znásilnila jeho sousedka když byl malý. Řekl to jeho rodičům a těm to bylo jedno. Proto je to tak odstrašující. A nejvíc je na tom srdceryvné to, že Jonathana to ještě pořád bolí a nědokáže o tom pořádně mluvit.
A ještě horší na tom, že jsem se na té písničce stala docela i závislá. o.O


Na světě je hodně fanoušků Kurta Cobaina (doufám, že jsem to napsala správně... omlouvám se, pokud ne), nebo-li Nirvany. Slyšeli jste už někdy o písni jménem Endless, Nameless? Ne? A máte doma album Nevermind? Tak si ho pusťte a počkejte 10 minut po tom, co to skončí. A tadaah, máte ukrytou... ehem.... píseň? Nechce se mi to ani nazývat píseň. Je to prostě divný. Kytara, bicí a řev. Ne, nedělám si teď srandu z Nirvany. Ono to tak prostě je.
Poslechněte si:Že taková hudba může vznikat jen od rockových či metalových skupin? Ne, ne. Tohle se najde i v rapu. A hned u legendy zvané Eminem. Já osobně moc rap nemusím, ale pár těch písniček si třeba pustím... a dokonce se mi líbí i některé Eminemovy písně. Ale... tohle. Tohle děsí i mě.
Já doposud nevydržela nikdy si to poslechnout celé. Nazvěte si mě slaboškou... Já se vám pak budu smát do ksichtu, až se budete krčit v rohu po přečtení Laughing Jacka. (Jsem snad jediná, koho ten příběh dojal, než-li vyděsil?)
Zpět k tématu. Kim. Eminemova holka či co, která ho odkopla po... čtrnácti letech? Nějak tak to tam bylo - prosím, nezabíjejte mne, já nevěnovala svou duši a tělo rapu, vím o tom úplný... vy víte co. :D Domácí násilí... děsí nás to všechny. Je to noční můra, která se stává čím dál víc všední. Je to skoro všude, jen my to nevidíme. Skvěle se skrývá za svou milou maskou. A tahle píseň v sobě schovává tolik nenávisti a zloby... brr. Mám z toho husí kůži.
No poslechněte si to sami.Přesuňme se k další hudbě. Tentokrát to bude rovnou celá řada písní...
Vocaloid. Všichni známe písně jako "Outer science", prostě Kagerou project. A znáte řadu písní o liščím démonovi?
Tam, kde se zpívá o kanibalismu. Já na těch písních byla závislá. Ještě teď si je ráda poslechnu. Jsou přitom tak... zvláštní? Ne, zvláštní ne. Děsivé, krvavé a zvrácené. No hate. Sama jsem řekla, že je mám ráda.
Ah... taková krása. Jako jablko z ráje.
Onibi:

Beheading dance:


The Fox's wedding:


The spider and the kitsune-like lionUž na začátku jsem mluvila o Beatles. Přesněji Beatles - Revolution 9.
Je to... divný?? Proboha, kdo by to v jejich době poslouchal? Teda, mám na mysli... teď tohle patří k určitému stylu, teď jsou lidi, kteří mají rádi děsivé věci. Ale tenkrát? Vždyť... je to tak divný!
Je to smíšenina zvuků. Proboha, teď když to poslouchám... počkat, dítě?! Já nenávidím děti, help me! Víc k tomu nemohu říct, protože... Beatles neznám. Neposlouchám je, vím, že jsou legenda, stejně jako Linkin Park nebo výše zmíněná Nirvana. Ale to je tak všechno. Prostě sem dám tu písničku a vy posuďte sami.


A teď si to poslechněme pozpátku.

Um, ne, Beatles nebyli sataničtí. To druhé video berte s nadhledem... prosím. :D

To je pro tento článek vše... Jinak zde máte ještě něco: video, odkud jsem vzala většinu těchto divných písní. Teda až na Daddy od KoRn, tu jsem našla sama. :D
Pokud máte zájem, prostě se podívejte sem. A doporučuji vám si ztlumit trochu zvuk, video je poměrně hlasité. >.>"~Velerina (Memory)

Vzpomínky, které za to stojí 2

27. ledna 2015 v 15:57 | Velerina |  • Moje pocity, úvahy a různé blbosti! xP
Les. Ach, ten přenádherný les. Vůně jehličí jako kdyby hladila mou duši. Šumění řeky rezignovalo mezi stromy a vytvářelo tak přímo nádhernou hudbu. Do toho se přidali cvrčci jako chorály, které neuslyšíte v žádné obyčejné opeře.Reklamy

17. ledna 2015 v 18:55 | Leriane
Veškeré reklamy pište SEM! U ostatních článků mažu, ráda vám dám hlas nebo jinak pomůžu ^^


TAG - jedno slovo

15. ledna 2015 v 20:19 | Leriane |  ○ Tagy


! povinnost přečíst !

12. ledna 2015 v 22:03 | Leriane
Zdravím vás všechny u konečně zveřejněného článku, nyní jsme se tu sešli... dobře... dost těchhle keců, tentokrát to bude článek úplně o ničem jiném, než jste byli zřejmě doposud zvyklí... chtěla bych se vám totiž s něčím svěřit... vím, že jsem tu dlouho nebyla, pár měsíců... ale věřte mi... poslední dobou si prožívám peklo, každý den se učím, ale o to zcela tak nejde, uh s tímhle se zrovna svěřovat nechci... eh... tákže až do dneška jsem brala blog vlastně jako povinnost (ano i když jsem ho zanedbávala) nebyla to zábava ani koníček... jenom občas... vlastně pouze ze začátku, poslední dobou mě to začalo celkem nudit... v jednom kuse mám rozbitý počítač (ano zrovna teď také s ním něco je, aspoň se na něm dá psát QAQ)... jenže jelikož jsem tu nebyla dost dlouhou dobu... bála jsem se, že mě za to všechno ukamenujete (strašpytel >3<), chci se tomuto blogu věnovat a to myslím opravdu a z dobré vůle, už ne z povinnosti... jenže se mi zdá, že tento blog je převážně zaměřený na anime (hah, neříkej Ler-chan... hmmm animebook, to nezní moc jako zaměření na anime >_>) no oposuňme se dál, ráda bych to něco pozměnila, něco tak aby mě to bavilo... jenže háček je v tom, že nevím jestlipak to bude bavit i vás... nerada bych vás postrádala, avšak chci mít koníček, nechci svůj volný čas trávit sezením v rohu místnosti (hell yeah, best hobby ever.) Asi z toho tak vznikne nějaký blog bez zaměření... aby tu i Velerina měla možnost rozepsat se o něčem jiném ^^ jsem vám vděčná, že jste si tento článek přečetli, prosím abyste zanechali komentář... vaše Ler-chan

(jsem moc velkej slaboch udělat novej blog, tady už máme tolik vzpomínek QAQ)

The Night; The Smiling One

10. ledna 2015 v 1:18 | Velerina |  • Moje pocity, úvahy a různé blbosti! xP
Tyhle... ehem... creepypasty jsem vymyslela ze tří věcí: 1. mé náhodné kresby, když jsem se nudila, 2. opuštěné nemocnice opodál domu Leriane, 3. nudy ve škole.
Emm... nedoporučuji slabším povahám. Hlavně ne tu první. EDIT: Vlastně i tu druhou.
Šťastný nový rok! ...opožděně.

7. ledna 2015 v 19:39 | Velerina |  • Moje pocity, úvahy a různé blbosti! xP
Em, takže..
Strašně, ale STRAŠNĚ! Se omlouvám za to, že jsme vám s Leriane ani nepopřály veselé Vánoce, ani šťastný nový rok, prostě nic. :C
Je to od nás strašně neslušné.
Proto, sice opožděně, vám obě přejeme hodně štěstí do tohoto roku. :3
Kdo dělá přijímačky, ať se mu povedou.
Kdo miluje, nechť je milován.
A kdo rozdává štěstí, nechť je šťasten. (:
Připravuji pro vás děsivý příběh! Vlastně dva. Ale jsou to tak strašné faily, že bych na to nejradši... mno... hodila bobek. X'D
Ach, Velerino, už to nehul.
Prozatím se s vámi loučím,
vaše Velerina. ;)