Říjen 2015

7 měsíců s ďáblem...

17. října 2015 v 0:38 | Velerina |  • Moje pocity, úvahy a různé blbosti! xP
Rozhodla jsem se, že sem napíšu něco velmi... osobního. Nevím, jestli dělám chybu. Sakra, já ani nevím, co dělám. Ale prostě, potřebuji si to sepsat.
A možná... možná se také snažím dosáhnout pochopení. No a tak nějak... tohle je místo, kde se cítím, že ho možná i najdu.
Prosím. Tohle není povídka. Vše, co sem sepíšu, se mi opravdu stalo. Je to skutečnost, nic není smyšlené.Tall, Thin and Faceless (Část 1.)

13. října 2015 v 19:56 | Velerina |  • Překlady
Začněme s příběhem o Slendermanovi~

Co se děje? Zklamala jsi.

11. října 2015 v 20:28 | Leriane
image
Tento článek tentokrát nebude pod prexem, což je pro vás ode mě poněkud nezvyklé.
Všichni víme, proč jsme se tu dnes sešli. Né, žádné oddávání nebude, ačkoliv bych se tím mohla někdy živit.
Ovšem. Neaktivita. Nevím, kolikrát se vám budu ještě omlouvat, ale už je to trochu přes čáru. Vždy něco slibuji a pak to nedokážu dodržet.image
Yup yup... mám toho opravdu hodně, avšak chápu, když tomu někteří z vás nebudou věřit. Mohla jsem se ozvat alespoň o prázdninách, že? Jenže to jsem všude běhala a neměla jsem ani chvilečku na to si sednout k počítači. Maximálně poslední prázdninový den, ale to jsem byla natolik vyčerpaná, že sotva, co jsem si lehla tak jsem spala jako dudek. image
Ráda bych se vám věnovala. Je to takové uklidňující... zase se někomu svěřovat po dlouhé době, číst si vaše příběhy a tak.image Bohužel mě již v lednu čekají přijímačky. Proč v lednu? Na uměleckou školu se hold dělají talentovky dřív. chystám se hlásit na dva obory ve stejné střední škole a pokud by mi to nevyšlo tak následuje lyceum, které je zaměřené na výtvarku. image Přeji si, abych se mohla více věnovat kreslení. Nom... už jsem byla na kurzu, kde vám ukazují, co se na takové škole dělá a máte zadaný úkol, jenž musíte splnit. Tentokrát to byla stylizace zvířete. image

Dost řečí o střední škole. Pojďme se vrátit k základní.
http://i.imgur.com/zQjIjwZ.gif
Letos jsme se spojili 2 třídy do jedné. Nevím zdali jsem z toho měla být šťastná anebo smutná.
Čekal nás adaptační pobyt. Užila jsem si ho parádně. Po 8 letech snahy jsem cítila, že do té třídy konečně zapadám. Brali mě jako kamarádku. Plakala jsem štěstím. Myslela jsem, že to vydrží i ve škole.
Jakmile jsme se vrátili všechno se obrátilo zpět. Nejsem kamarádka, které se můžeš svěřit a povídat si s ní... jsem pouze velký chodící úkolníček a o ničem jiném, než o úkolech, testech a opisování se se mnou nedá bavit... jinak jsem zbytečná.
Jsem naivní, že jsem doufala v takovou nereálnou věc, která se nemohla nikdy stát a už se ani nikdy nestane.
http://31.media.tumblr.com/403430454c7be8085f99f6e454ed3fda/tumblr_n2jpkuMtsi1s8rxz9o1_500.gif
Vypadá to, jako by se nic nestalo a jenom si tu stěžuji na nějakou blbost, ale já jsem se opravdu celých 8 let snažila dostat do kolektivu. Aspoň na ten týden mi to vyšlo.
Mám prostě takovou menší krizi. Už to bude jenom 1 rok a pak se naše cesty rozdělí. Zajímá mě, kam mě zavede ta moje. Bude hrbolatá plná překážek nebo rovná a hladká jako samet? ...Kdo ví.
Nedivím se, pokud si mne někdo odendal z AFFS. Jsem neschopná. Ani vaše blogy neumím pořádně oběhnout. Byla bych ale ráda, kdybyste mi to mazání oznamovali. image
Bolí mě hlava z toho neustálého hluku v naší třídě. Nedávno jsem si vylila svůj vztek na jednom malém šesťákovi, co dělal kravál. Ruply mi nervy z neustálého stresu a vůbec... všechno se to okolo mě tak nějak točí. Seřvala jsem ho a dala mu pořádný pohlavek.
http://data.whicdn.com/images/97199154/large.jpg
Kéž bych měla někoho, kdo by mě pořádně obejmul.

Layout jsem na přání Vel-chan s radostí vytvořila.
17. října se koná vyhlášení soutěže o nejlepší kresbu na téma dobrodružství. Rozhodla jsem se zapojit. První tři místa tuším obsahují jako výherní ceny tablety, další ceny se rozdávají až do 10 míst. Hádejte, kdo se tam zapojil spolu se mnou? Ano. I Vel-chan do toho šla.

Nestíhám nic. Nemluvně o sledování anime, čtení creepypasty atd. image

Vaše Leriane

Pár info

10. října 2015 v 11:24 | Velerina |  Others
Dobře, ta moje "aktivita" mi moc nevyšla. Jsem asi v půlce překládání jedné creepypasty (je to fuškaaaaa).
A o Leriane ani nemluvě. Dnem i nocí se musí učit do školy, tudíž nemá čas a je unavená. Tak doufám, že pochopíte aspoň ji. ^^" Proto tu dlouho nebyl žádný nový layout. Chtěla jsem ji poprosit, aby - až bude mít volný čas, což by mohlo být o podzimních prázdninách - vytvořila nějakou tu podzimní výzdobu. Ale nechci ji nijak hnát, protože je mega vystresovaná i bez toho. Už bych vážně měla něco vydat... a pořádně se věnovat blogu.
Jinak jsem předělala příběh Memory. Brzy ho sem přidám v češtině. (Zatím je sepsaný v angličtině, na wattpadu..)
Kdo chce se mnou zůstat v kontaktu, nechť se podívá na můj ask... Forgotten Memory (Ale pozor, polovina odpovědí je anglicky.)
Takže.. tentokrát se s vámi rozloučím svým "dílem"... a nebo trapným pokusem o dílo. Jo, to druhé je výstižnější. c':


(No co, někde se vychloubat musím.)