Březen 2016

Návrat do fandomu?

24. března 2016 v 12:17 | Velerina |  • Moje pocity, úvahy a různé blbosti! xP
Dobrá, dobrá. Přemýšlela jsem. Prolistovala jsem pár stránek creepypasty... a rozhodla se.
Komunita creepypasty dostává mou poslední šanci. Vidím, že se tu pomalu začíná formovat komunita českých rozumných překladatelů. Možná je moje rozhodnutí pouhým efektem toho, že jsem přehlídla ty jedenáctileté holčičky.. Každopádně, Memory se vrací. ^v^ Dost možná předělám příběhy všech mých OC. Ale! Jelikož vidím, že se toto téma moc nehodí na tento blog (celkově by měl být Animebook zaměřený pouze na hry a anime), možná si vytvořím svůj vlastní creepypasta blog, kam budu tyto hovadinky (:33) strkat.
Je to vše ale pouhá spekulace. Sama nemám tušení, jak se takový design vytváří a tak podobně. Navíc, znáte mě a mou (ne)aktivitu. ˇ~ˇ Já jsem fakt hrozná s tímhle. c':
Což mě přivádí k.. nom... mé omluvě.
Omlouvám se všem creepypasterům, které jsem ignorovala. ˇ ˇ Je mi to opravdu líto, jenže mě prostě jednou za čas chytne "depka" a já nemám chuť mluvit s více než 1 člověkem. To je taková nevýhoda internetu, v realitě prostě mluvíte s jedním člověkem, se kterým mluvit chcete, ale na internetu vás spamuje 5 lidí najednou a vás to už spíše otravuje než těší. Taky jsem se snažila co nejrychlejším způsobem dostat pryč.. Je to prostě taková věc, kterou dělávám, když je toho na mě psychicky moc.
Teď si nebudu hrát na nějakou psychicky nemocnou holčičku, která měla těžký život. Kdykoli je mi takhle špatně, namlouvám si "Jen se ti blíží menstruace".. a když uplyne týden a stále nic, hodím to prostě na pubertální výkyvy a jdu dál. Nevím, jestli je tohle ten správný způsob, jak to dělat. Ale zároveň nechci být takovou tou holkou, která si na něco hraje. Jak by řekl obyčejný uživatel facebooku, "Je mi jenom 15, nemám tušení, co je život."
No! Dříve, než se opět ponořím hluboce do svých myšlenek (to je velmi nebezpečné, protože je jen cesta tam a ne zpět), ukončím to tu. Ne jako na blogu, jen ten článek. (Zas tak rychle se mě nezbavíte, hah.)
Popřemýšlím o tom creepypasta blogu a má-li někdo návrh nebo mne chce podpořit, zalistuje trochu dolů a tam nalezne pohádkovou říši zvanou "comment section". ;3 Díky za trpělivost. A teď se jdu nacpat cereáliemi.
~Velerina