Duben 2016

Kawaii kolekce

20. dubna 2016 v 13:56 | Leriane |  • Oblečeníčko
beautiful, gif, and cool image
well... Tak jsem zase tady image a přináším vám s sebou nějakou další kolekci oblečeníimage,které bych chtěla začít nosit v co nejbližší době. (Nemůžu se do toho navlíknout, jinak by mi to spolužáci zničili. Žiju ve skvělé společnosti.) image Opět je to v takovém tom kawaii stylu, takže nedoporučuji lidem nesnášející pastelové barvy.image

Mad Father - herní recenze

17. dubna 2016 v 12:00 | Leriane |  • Horror RPG
https://36.media.tumblr.com/48104e648de0d4ca73be8eaa756e60c9/tumblr_njm9aqviMM1qkdofgo1_500.jpg
RECENZE
Příběh vypráví o dívce jménem Aya, jejíž matka zemřela před několika lety na nemoc. Žije v odlehlé vile s otcem Alfredem a jeho asistentkou Marií. Jednoho předvečera dne výročí matčiny smrti, Ayu probudí otcův křik. Jakmile se vyřítí z pokoje nemůže uvěřit svým očím. Cestu barikádují různé mrtvoly a příšery. Odmítá odejít bez svého otce a snaží se ho zachránit. Aya nyní musí čelit hrůze z otcových temných tajemství. Postupem hry se odhaluje nejen zajímavý, ale i napínavý příběh.
HODNOCENÍ
Mad Father považuji jako jednu ze svých nejoblíbenějších horrorových her. Skvěle zpracovaná hra s dokonalým příběhem.

NÁHLED
http://megagames.com/sites/default/files/game-content-images/Mad%20Father%201.jpghttps://i.ytimg.com/vi/DO1n-QZZDnQ/maxresdefault.jpg
DOWNLOADY
Zde
Zde
ENDINGY

Bad End 1
Bad End 2
True End
http://45.media.tumblr.com/d936e76edfa1b6a42797ee8fa776b3dc/tumblr_n4pslmMaej1rqzkbco1_500.gif


Nový začátek (。・ε・。)

16. dubna 2016 v 17:43 | Leriane |  ○ Oznámení
Ahojký! image Vím, že tento článek si moc lidí nepřečte, protože náš blog není tolik viditelný a většina SB se toulá, ale přeci jen ho napíši. image Nový začátek? Co tím mám vlastně na mysli? Není to o založení nového blogu, to tedy ne. Tento blog bude vždy v našich srdcích. image Animebook byl založen už před několika lety, kdy nám bylo s Velerinou opravdu málo let a ani jsme nevěděli kde začít a co přidávat. image Avšak časem se to vyvrbilo a vyrýsovala se i naše pravá povaha a styl psaní. Moc bych chtěla poděkovat všem, kteří nás podporovali a dosud podporují! imageBlog mě naučil opravdu hodně novým věcem. Mohla jsem se sem schovat a otevřít se vám. Začala jsem být více otevřeným člověkem, díky psaní těchto nezáživných článků. image Dokonce jsem se naučila dělat desy! Nakonec jsem stejně zůstala u jednoduchého, ale roztomilého stylu. image Aspoň se tu nikdo neztratí (tedy doufám, jelikož mě se to vždycky stávalo na těch vymakaných blozích) No každopádně zpátky k tématu. Novým začátkem mám namysli psaní třeba více recenzí, přidávat odkazy kde si co zakoupit nebo dělat jen jednoduché tutoriály či něco takového. Zkrátka aby sem člověk měl důvod proč chodit. imageMoc lidí zřejmě nepřitáhne článek o tom, jak jsem se dnes měla ve škole a co jsem si dala ke svačině. Tyto články samozřejmě také neskončí. Takže se nemusíte bát. image
Berte to i jako odůvodnění, proč teď pořád přidávám články na herní recenze.
S pozdravem Leriane image

Hello? Hell...o? - herní recenze

16. dubna 2016 v 11:04 | Leriane |  • Horror RPG
http://45.media.tumblr.com/814eacd2bc6755931f682822bd8d5ef9/tumblr_n6otdht8SH1tn1glxo1_250.gif
RECENZE
Hrajete za chlapce jménem Kazuki, který prochází vztahem s jeho přítelkyní, Akari. Hra se koná v podivné místnosti. Vaším cílem je získat všech 30 endingů, což znamená, že hru musíte hrát znovu a znovu, dokud se vám to nepodaří. Během hraní vám vypadává a pokaždé, když ji spustíte, vše je naruby.
HODNOCENÍ
Přestože to bude znít zvláštně, na tuhle hru mám pozitivní hodnocení. Dle mého názoru je hra pěkně tajemná a je to vlastně překvapení za překvapením.
NÁHLED
https://amenomori.files.wordpress.com/2014/03/h2.pnghttps://uboachan.net/og/src/1407533692483.jpg
DOWNLOADY
ENDINGY
Hello? Hell... o?
Can't Stand This Room
Fleeing the Phone
Just Let It Be Morning
Feigning Ignorance
Last Month's News
No Reply
Not Feeling Well
Unseen Force
Sweetheart's Diary
Face In the Mirror
Mirror
Asking For Forgiveness
Read It Already
Notice
What's On TV?
Quarrel
Approaching Footsteps
Painful
It Hurt
Her
It's Really Painful
Hangover
Sneak Attack
Hello? Akari?
Unending
Come On, Read It
Another Lover
Him
Hell Yeah!
(Zde končí 30. různých endingů a začínají hlavní)
Poor Communicator
Why Must You Run?
Wrong Number
Unringing Phone
Why Must You Refuse?
We're Together
Mirrored Lovers

Dreaming Mary - herní recenze

15. dubna 2016 v 10:34 | Leriane |  • Horror RPG
https://31.media.tumblr.com/cd3ce428bc1e5a83eafb643c2bb4afa6/tumblr_inline_n1dnev51En1rnducz.png
Jedná se o horrorovou japonskou RPG hru.
RECENZE
Dreaming Mary je jedna z mála jednoduchých strategických horrorových her. Hrajete za Mary a vaším úkolem je dostat se pryč z jejího snu, ve kterém vše vypadá růžově a sladce. Samozřejmě tento krásný sen se čím dál více blíží noční můře. Mluvíte s roztomilými zvířátky a plníte jejich úkoly, ale nesmíte se nechat omámit jejich chováním.Vše se odehrává na základě vašich odpovědí!
HODNOCENÍ
Hra je pěkně zpracovaná. Pokud dosáhnete hned první hrou good endingu tak jste si u mě právě získali obdiv, jelikož já, před tím než jsem ho našla, jsem si zkusila všechny bad endingy. Věřte mi, že tyhle endingy opravdu moc příjemné nejsou. V této hře se nachází spoustu ukrytých překvapení, takže vám nejspíš bude trvat než na něco přijdete, ale časem to určitě půjde. :)

NÁHLED

DOWNLOADY
zde
ENDINGY
Good End
Normal End
True End
??? End
http://41.media.tumblr.com/3d009510bd341d7fdc65169ad647e3f0/tumblr_n742l6HsoD1sgkyiao1_1280.png

Houmstak!

10. dubna 2016 v 14:37 | Velerina |  • Moje pocity, úvahy a různé blbosti! xP
Kdo mě zná již delší dobu, ví, že patřím do hrooozně moc fandomů.
Jednu chvíli jsem byla Potterhead, Creepypasterkou jsem v podstatě pořád, Marble Hornets, HYBRID, OFF, Whovian, různá anime. (Teda až na Supernatural, to mi jde naprosto proti srsti.) Ale jeden fandom, který má na mě největší vliv a který má u mne speciální místečko, je Homestuck fandom. Kdo se zajímá o mé další kecy, nechť přečte celý článek.